درباره ما

صاایران هر روز بهتر از دیروز✓

صنعت تجهیزات پزشکی صاایران فعالیت خود را در زمینه‌ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی پیشرفته از سال 1378 آغاز کرده است.

در حال حاضر محصولات پزشکی متعددی توسط محققان و دانش پژوهان جوان این صنعت طراحی و تولید شده است که علاوه بر تأمین نیازمندی های مراکز درمانی داخل کشور، به سایر کشورها نیز صادر می گردد.
طراحی و تولید محصولات جدید و متنوع، همگام با تکنولوژی روز، همواره از راهبرد های اصلی ما بوده است.
یکی از مزیت های مجموعه ما، بهره برداری از گروه تحقیق و توسعه قوی و پویاست. در این شرکت همواره تحقیق و پژوهش موتور متحرک تولید محصولات جدید و متنوع بوده است و تجربه موفق در طراحی و تولید سیستم‌های با تکنولوژی پیشرفته، حاصل سالها تحقیقات هدفمند و برنامه ریزی شده می‌باشد.
در طول سال‌های اخیر با سرمایه گذاری های انجام شده برروی تحقیقات، یکی از بزرگترین و موفق ترین هسته‌های تحقیقاتی در حوزه‌ی طراحی و تولید تجهیزات پزشکی کشور با منابع انسانی قوی شکل گرفته است.

تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با تکنولوژی پیشرفته از جمله مانیتور علائم حیاتی قلب، تله مانیتورینگ، تله مدیسین، مانیتورینگ امواج مغزی، ساکشن پزشکی و میکروسکوپ‌های بیولوژیکی پیشرفته، خود دلیلی بر این مدعاست.
جهش در کیفیت محصولات و برآورده سازی نیازهای مشتریان را با پیاده سازی سیستم های کیفیت و استانداردهای زیرمجموعه CE-Marking تجربه کرده ایم. یکی از مهمترین استراتژی های ما، پیاده سازی سیستم‌های مدیریت کیفیت در جهت ارتقاء رضایتمندی مشتریان است. استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و ISO 13485 یکی از بزرگترین عوامل پیشرفت ما در پاسخگویی به خواسته‌های مشتریان بوده است.
به اعتقاد ما تولید ، شروع یک حرکت است، برآوردن نیازهای مشتری و توسعه و ارتقاء کیفیت محصولات، وظیفه ماست. باور داریم که استاندارد، حداقل ملزومات را تدوین می‌کند و برای کسب رضایت مشتری باید فراتر از استاندارد عمل کنیم. در همین راستا می کوشیم محصولاتی با کیفیت برتر تولید کنیم، با ارائه خدمات پس از فروش مناسب در جهت ارتقای رضایتمندی مشتریان گام برداریم و با نوآوری در محصولات و خدمات، “هر روز بهتر از دیروز” باشیم.

فهرست